Vera Ora i ka lutur qytetarët që të rrinë në shtëpi.

Nëna e këngëtares Rita Ora, Vera, me profesion është psikiatre.

Ajo i është rikthyer punës si doktoreshë pasi nuk ka pasur mundësi që të rri në shtëpi mirëpo nëpërmjet një videoje në Instsgram ika lutur të gjithë që mos t’ua bëjnë punën më të vështirë mjekëve.

“Na ndihmoni ne dhe veten, rrini në shtëpi për të parandaluar përhapjen e kësaj sëmundje”, u shpreh ndër të tjera, Vera Ora.

MUND TË JU PËLQEJNË