Festë në familjen e Valdrinit Dje në familjen e e dizajnerit kosovar, Valdrin Sahitit ishte një ditë e veçantë.

Bella vazja e Valdrinit dhe Editës dje e festoi një vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të rëndësishme përveç urimeve familja gjithashtu ka organizuar një festë përrallore për të.

Si Valdrini ashtu edhe Edita kanë publikuar disa pamje nga festa e ditëlindjes së Bellës.

Në një ambient shumë ngjyrës, e me një tortë të veçantë, Bella e vogël ishte e rrethuar me dashuri të madhe nga familja e saj.

Çifti i njohur, Valdrini dhe Edita lidhjen e tyre disa vjeçare e kurorëzuan me martesë në vitin 2017, me një ceremoni private e cila është mbajtur në Las Vegas. /21Media

 

MUND TË JU PËLQEJNË