Vëllezër e futbollistë të suksesshëm, që emri i tyre është dëgjuar brez pas brezi.

Është fjala për dyshen fantastike, Granit Xhakën dhe Taulant Xhakën, dy emra që po vazhdojnë ta bëjnë vendin tonë krenarë dhe ende më të fuqishëm, shkruan Kosovarja.

Dashuria e përbashkët për futbollin i ka bashkuar tej mase, duke bërë të jenë afër njëri tjetrit çdo herë, e ti shohim më të bashkuar se kurrë.

Kurse sot dy fytyrat e njohura i shohim më ndryshe se të tjera herë, pasi që nëna e tyre feston ditëlindjen dhe të dy erdhën me po të njëjtin urim dhe po të njëjtën foto. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË