Bukurshja shqiptare Almeda Abazi është e martuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman, i cili është personazh mjaftë i dashur për shqiptarët.

Çifti kanë ndërtuar një lidhje dhe martesë të qëndrueshme dhe tani janë prindër të një djali, të cilin e quajnë Efehan.

Ata vazhdimisht ndajnë imazhe me të birin, ardhja në jetë e të cilit i ka bërë kaq të lumtur.

E teksa mundohen ta argëtojnë djalin e tyre, ata mendojnë edhe për njëri-tjetrin.

Çifti së fundi shfaqen nga këndi i lojërave te fëmijëve, ndërkohë që nuk i rezitojnë njëri tjetrit.

Ata shkëmbejnë puthje edhe në këtë vend dhe e xhirojnë vetën teksa bëjnë këtë veprim.

Kaq të dashuruar nuk i keni parë.

Kujtojmë se tash e sa kohë Almeda po zhvillon jetën dhe karrierën e saj në Turqi./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË