Tenori Ramë Lahaj ka emocionuar të gjithë me postimin e fundit dedikuar nënës së tij.

Lahaj ka publikuar një fotografi ku shihet i ulur pranë nënës së tij, ndërsa ka bërë dhe një dedikim për të.

Tenori gjithashtu shkruan se nuk duhet harruar njerëzit tanë të dashur, pasi suksesi është gënjeshtër e madhe.

“Kur ritmi jetësor më merr para dhe njëfarë forme ma zë frymen, me shumë obligime dhe më bënë të ndihem sikur gjithçka dhe çdo sekond duhet kalkuluar për hir të suksesit dhe një jete luksoze që vjen si rrjedhojë e egos sonë, atëherë vendosi të kthehem krejt në fillim, aty ku nisi gjithçka si pasojë e dashurisë së madhe, ku ditët ishin të ndritura e të shenjta e ku dashuria s’kishte asnjë interes përpos mirësisë.
Mos i harroni njerëzit tuaj të dashur, duani fort ata sepse jeta është e shkurtër e suksesi gënjeshtër e madhe!”, ka shkruar Ramë Lahaj./GazetaBlic/

MUND TË JU PËLQEJNË