Skerdi u bë së fundmi baba për herë të parë.

Reperi Skerdi dhe gruaja e tij Vesa janë bërë së fundmi prindër për herë të parë.

Në jetë erdhi djali i tyre të cilin e pagëzuan me emrin Roi, vogëlushi i cili ua dha epitetin prindër dhe ua ndryshoi komplet jetën.

Skerdi duket më i lumtur se kurrë në imazhet që po poston e së fundmi e ka ndarë me ndjekësit një video me të cilën Roi do t’ua marrë zemrat.

“O nevriku im ,Roi jete t’ka babi ❤️”, ka shkruar Skerdi pranë postimit.

MUND TË JU PËLQEJNË