Është reperja më e dalluar në estradë, duke kaluar gjithmonë në lajm me paraqitjet e veçanta.

Derisa të gjithë janë të imponuar të qëndrojnë në shtëpitë e tyre, shkaku i virusit të përhapur, kjo siç shihet për Taynën spo vlen aspak, shkruan “Kosovarja”.

Reperja në fjalë këto ditë po qëndron në Neë York, duke shëtitur në destinacione të ndryshme.

Sot, ajo ka rifreskuar Instagramin me një imazh tejet provokues.

Duke ngritur të pasmet në veturë, ajo ka realizuar një imazh që do t’I motivojë të gjithë në këtë kohë të zymtë dhe të shqetësuar. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË