Futbollisti Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë, shkruan GazetaBlic.Xhaka dhe Arbnora u bënë prindër të një djali të cilin çifti e pagëzuan me emrin Klevis.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Xhaka përmes një postimi të bërë në rrjete sociale ku ka publikuar dhe një fotografi.

“Mirësevjen në këtë botë engjëlli jem i vogël. Babai dhe nëna të duan në pafundësi. Klevis Xhaka”, ka shkruar Xhaka.Në janar të këtij viti çifti bën të ditur se tashmë zyrtarisht ishin të martuar.

 

MUND TË JU PËLQEJNË