Taulant Xhaka sot feston ditëlindjen.

Taulant Xhaka me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbush plot 29 vjet jetë.

Futbollisti, ditë më parë mori për herë të parë epitetin baba, partnerja e tij, Arbnora solli në jetë një djalë.

Çifti vendosën që vogëlushin ta pagëzojnë Klevis, e ai është njëherësh dhurata më e bukur për këtë ditëlindje të Taulantit.

Xhaka postoi një foto të djalit në Instagram dhe thotë se Zoti dhe Arbnora i dhanë dhuratën më të bukur këtë vit.

“Sot është ditëlindja ime. Zoti dhe gruaja ime më dhanë dhuratën më të bukur dhe kjo ishte ti djali im. Faleminderit që më ke bërë babanë tënd. Ju keni një nënë të bukur të bukur, një baba që do t’ju mbrojë përgjithmonë. Unë ju dua dhe nënën tuaj pa kushte”, ka shkruar ai.

MUND TË JU PËLQEJNË