Disa muaj më parë reperi i njohur Stresi dha lajmin e bukur se ai dhe partnerja e tij Keisi u fejuan.

Madje ai ka deklaruar gjithashtu se shumë shpejt do të organizonin edhe dasmën. Ata na tregojnë shpesh në Instagram se sa të dashuruar janë dhe të njejtën gjë kanë bërë së fundmi.

Pasditen e sotme reperi publikoi një video në “InstaStory”, ku shfaqet pranë bashkëshortes, e cila e përkëdhel dhe e puth në pjesën e kokës.

“Kur e ke shpirtin e plotësuar gjërat e tjera duken shaka në këtë jetë”, shkruan ai në mbishkrimin e videos.

MUND TË JU PËLQEJNË