Të dyja moderatore, por njëra prej tyre nuk u ndal  më kaq, ajo ka testuar veten edhe si këngëtare.

Flasim për dy bukuroshet e ekranit tanimë të njohura jo veç në Shqipëri por edhe në Kosovë, Luana dhe Marina Vjollca janë motrat që publiku i simpatizon mjaft shumë, shkruan “Kosovarja”.

Të dyja motrave mbase po iu pëlqejnë djemtë kosovar. Marina veç se është bërë nuse Kosove, e Luana pritet të bëhet shumë shpejt.

Tani cilësohen si dy femra të bukura, por a ishin gjithmonë të tilla motrat Vjollca, pasi që përfliten shumë shpesh  për ndërhyrjet kirurgjike.

Ju sjellim një imazh të dy motrave kur ishin të vogla, ku shihet se edhe atëherë kanë qenë mjaft të këndshme.

Por, cilën e pëlqeni ju?/Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË