Reperi i njohur Skerdi, nga tash e tutje nuk do të jetë i vetëm, sepse ai tashmë ka takuar personin e zemrës, shkruan ‘Gazeta Blic’.

Skerdi paraqitjen e tij të parë me të dashurën e ka bërë në dasmën e mikut të tij Gjikos. Ai së bashku me të dashurën e tij ishin në natën me të veçantë të çiftit Gjiko dhe Elita Rudi.

Por, reperi nuk e ka lënë me kaq, ai çaste më parë ka hedhur një imazh së bashku me të dashurën e tij, imazh ky i shkrepur pikërisht gjatë dasmës.

Skerdi sipër fotografisë ka shkruar me personin që më do më shumë. Duke mos dhënë detaje shtesë për të dashurën. Por, ajo që vlen të thuhet është se çifti duket shumë bukur së bashku.

MUND TË JU PËLQEJNË