Aida Doçi është këngëtarja e njohur kosovare dhe që vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live.

Paraqitja e saj në X Factor Albania është ajo që e bëri të njohur për publikun, mirëpo, bujë të madhe bëri me këngët e saj cover.

Tani, Aida po sjell edhe këngë origjinale të sajat.

Sot, ajo ka publikuar disa imazhe nga pamja në klipin e saj të ri, e ajo që mori gjithë vëmendjen është pamja e saj krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim.

MUND TË JU PËLQEJNË