Këngëtari i mirënjohur Ermal Fejzullahu ka nisur karrierën e tij muzikore qysh në fëmijëri.

Këngët e tij janë shumë të pëlqyera dhe dëgjohen nga të gjitha moshat, shkruan “Kosovarja”.

Përveç për muzikën që bën, Ermali njihet si bashkëshort e baba i mrekullueshëm.

Ndonëse është mjaftë i angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore, ai gjithmonë gjen kohë për gruan e fëmijët.

Tashmë të gjithë e njohin dhe e komentojnë mjaftë shumë gruan e tij Arianen.

Ajo ka një stil të veçantë dhe gjithmonë reflekton ëmbëlsi.

Përveç që duket bukur, ajo kujdeset që edhe vajzat e saj ti veshë aq këndshëm.

E në një foto që Ariana ka publikuar në Instagram, e dëshmon këtë.

Vajza e tyre Era duket aq bukur dhe e veshur me shumë shije.

Arti, Buna dhe Era janë tre fëmijet e familjes së mrekullueshme të Ermal Fejzullahut./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË