Këngëtaret e kanë jetën të ngarkuar, gjithmonë në lëvizje dhe në dispozicion të argëtimit e disponimit të të tjerëve, shkruan “Kosovarja”.

Në verë, pak këngëtare mund të shkojnë për pushime, pasi janë shumë të angazhuara në dasma, ahengje e mbrëmje muzikore.

Megjithatë, ka edhe nga ato që ia dinë rendin jetës e vetës, kështu si këngëtarja e njohur Shqipe Abazi, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e shumë hiteve, ka postuar një foto nga plazhi, teksa duket duke shijuar një koktel veror. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË