Për të gjithë fytyrat e estradës kjo kohë po shfrytëzohet për pushime.

Sigurisht nga një sezonë e ngarkuar, shumica e këngëtarëve po relaksohen në vende të ndryshme, në prani të familjarëve, shkruan “Kosovarja”.

Pushimi nuk mungon as për këngëtaren e njohur të estradës tonë.

E madhja Shkurte Fejza ka freskuar Instagramin e saj me disa imazhe ku shfaqet nga pushimet, në prani të bashkëshortit dhe me disa miq tjerë.

Përveç saj, janë edhe vajzat ku po ndajnë momente lumturie të prindërve.

Këtë herë Besiana publikoi një video, teksa shihet Shkurta duke iu afruar bashkëshortit të saj dhe duke shprehur dashurinë që kanë për njëri tjetrin.

Një pamje me domethënie dhe me shumë buzëqeshje nga Shkurta dhe bashkëshorti i saj. /Kosovarja/

Shkurte Fejza

Publiée par Kosovarja Video sur Jeudi 19 septembre 2019

MUND TË JU PËLQEJNË