Krahas angazhimeve profesionale, Shkurte Fejza ka gjetur kohë edhe për tu relaksuar me familje.

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore së fundi po qëndron në Amerikë bashkë me të bijën Gresën dhe bashkëshortin Bajrushin.

Gjatë qëndrimit atje ata kanë bërë një vizitë në qendrën e NASA-s në Teksas nga ku edhe kanë ndarë imazhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ndryshe, nënë e bijë po punojnë për projekte të reja që pritet të lansohen së shpejti.

MUND TË JU PËLQEJNË