Shkenda Dubova është një këngëtare që njihet për sharm dhe elegancë të theksuar, e kjo është vërejtur qysh në paraqitjen e saj të parë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo po ashtu është mjaft e dashur dhe e ndjekur nga publiku, duke u përcjell me kuriozitet çdo lëvizje e saj.

Për jetën e saj private nuk është se dimë mjaftueshëm, pasi që ka preferuar ta mbajë sa më larg mediave.

Mirëpo, kohët e fundit është vet ajo që po zbulon një mister nga jeta saj, e që është malli për dikë që po i mungon për ditë e më shumë.

E çfarë ti themi tjetër përpos se ti japim kurajo: “Mos u mërzit oj Shkendë se edhe t’moçmit kanë thanë se një ditë bahet mirë, që jo sot nesër s’ka qare.! ”

 

Shkenda Dubova

Publiée par Albania Viral sur Mercredi 3 avril 2019

 

Shkenda Dubova

Publiée par Albania Viral sur Mercredi 3 avril 2019

Rikujtojmë, se Shkenda përveç se i ofron tregut hite të padiskutueshme, ajo po ashtu është edhe një biznismene mjaft e zonja e cila ka arritur sukses dhe besueshmëri me Qendrën e saj të dobësimit. /Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË