Oriola Marashi është sot një prej modeleve më të kërkuara me tipare dhe forma perfekte modelja arrin gjithmonë të tërheqë vëmendjen me çfarë do lloj foto e video që publikon në rrjetet sociale.

Por duket se modelja nuk ka qenë gjithmonë kështu, ajo ka postuar një video të saj të bërë 5 vite më parë kur ishte e vogël dhe ku shfaqet dukej kënduar.

Në këtë video të postuar për humor nga Oriola, modelja është pa grim me rroba shpie dhe shume larg asaj që jemi mësuar ta shohim vazhdimisht.

Në fotot dhe videot që poston në instagram modelja duket gjithmonë në formë me grimin dhe veshjet perfekte, por edhe 5 vite më parë me flokët në ngjyrën e saj origjinale dhe pa grim duket sërish e bukur.

MUND TË JU PËLQEJNË