Këngëtarja e njohur nga Shqipëria Samanta Karavella ka nisur ta kthejë “syrin” e mediave ka ajo.

Samanta siç shihet nuk e ka ndërmend ti ndalë pozat e nxehta, duke lënë pa fjalë me paraqitjet e saja plot stil dhe elegancë, shkruan Kosovarja.

Samanta ndryshe njihet edhe si femra më e “nxehtë” e estradës e cila e dëshmon këtë me anë të postimeve në rrjete sociale në të cilat është mjaftë aktive.

Në imazhin e publikuar së fundmi bukuroshja shqiptare ka pozuar me një kombinim perfekt, që ka ekspozuar belin e hollë dhe me flokët e lëshuara e kompletoi dukjen e saj.

Samanta me këtë pozë po duket e veçantë dhe shumë e thjeshtë, që mahniti edhe ndjekësitë e saj duke marrë komente pozitive si gjithmonë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË