Samanta Karavella duket joshëse në paraqitjen e radhës.

Samanta Karavella ka ndarë me ndjekësit një imazh, ku u shfaq e veshur me pantallona e xhaketë të bardhë, të kombinuara me një palë atlete me po të njëjtën ngjyrë.

Këngëtarja dukej joshëse e mbështetur në një karrige, ndërsa pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Samanta ka pak javë që ka publikuar këngën “Pse”, të cilës ia bashkëngjiti edhe videoklipin. Projekti po pritet mirë dhe për pak ditë mori mbi 2 milionë klikime në YouTube.

MUND TË JU PËLQEJNË