Luana vazhdon të bëjë përshtypje tek të tjerët.

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e njohur nga Shqipëria.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për format e saj trupore dhe për paraqitjet plot stil.

Luana është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet grimerja ia ka ndryshuar komplet fytyrën dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË