Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli vazhdon të jetë e komentuar dhe e përcjellur në çdo situatë.

Me stilin e saj të veçantë, edhe përkundër moshës që ka Shyhretja nuk ua lëshon rrugën vajzave të reja, shkruan “Kosovarja”.

Pasi qe jemi mësuar ta shohim gjithmonë me fustana dhe veshje elegante, në një fotografi të postuar këngëtarja shihet me një duks ngjyrë të verdhë.

Se sa mirë duket dhe po i ka hije, mund ta shihni në këtë foto. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË