Ryva Kajtazi cilësohet si një ndër këngëtaret me bukuri natyrale që rrall kush e ka.

Ajo me paraqitjet e saj të veçanta vazhdon të qëndroj në krye të mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Ryva pasi që konsiderohet si një femër me stil unik, njihet edhe për ndryshime të shumta në fizikun e saj.

Këtë herë, në fotografinë që ka postuar ajo ka ndryshuar mënyrën e flokëve.

Me stilin e flokëve në mes, ajo duket tejet e lezetshme dhe e veçantë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË