Emri i saj u bë i njohur që nga martesa me këngëtarin e njohur Ermal Fejzullahu.

Ariana ndonëse është shumë e përkushtuar ndaj familjes ajo gjen kohë edhe për veten duke u paraqitur në çdo imazh si zonjë, shkruan Kosovarja.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale që ndan imazhe të ndryshme nga jeta e saj luksoze dhe ndryshimet që I bën kohë pas kohe në pamje.

Kësaj radhe ajo është shndërruar në një biondinë tërheqëse dhe ajo çka bie në sy janë edhe kaçurrelat e formësuar në të cilat po duket perfekt.

Po i rrinë bukur, a po ?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË