Këngëtarja dhe aktorja e famshme Ryva Kajtazi, mbetet një nga figurat më të spikatura të showbizit, përmës këngës, aktorimit dhe stilit të pangatërrueshëm që posedon, shkruan “Kosovarja”.

Ka kohë që të gjithë po pyesnin se përse Ryva nuk po dukej gjëkundi dhe me sa duket arsyeja paska qenë e madhe.

Këngëtarja e hitit “Santorini” është shtatzënë dhe po pret fëmijën e dytë. “Kosovarja” ka siguruar disa foto nga seti i ri i fotove, ku shihet barku i rrumbullakosur, të cilin këngëtarja e mbanë me duar.

Kajtazi aktualisht është në muajin e shtatë, e ndërsa këtë herë do të bëhet nënë e një djali.

Ndryshe, këngëtarja sot feston ditëlindjen, andaj shumë urime nga stafi i revistes “Kosovarja”.

MUND TË JU PËLQEJNË