Rudina Magjistari është një prej moderatoreve më të dashura të publikut shqiptar.

Prej vitesh atë e shohim në ekranin e “Tv Klan” ku drejton emisionin e pasdites që mban emrin e saj.

Ndërkohë që po përgatitet për nisjen e sezonit të ri televiziv, Rudina ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto të vjetër ku shfaqet para shumë vitesh.

Ajo shfaqet në këtë foto me rroba banjo duke pozuar buzë detit.

“Kjo është një fotoja ime e vjetër, kur kam qenë në plazh.

Keni dhe ju foto të tilla të vjetra plazhi?”, shkruan Rudina krahas fotos duke paralajmëruar se ditën e hënë do të nisë edhe programi i pasdites në “Tv Klan”.

MUND TË JU PËLQEJNË