Roza vazhdon të mbaj inat me Encën.

Gjatë muajit qershor të vitit 2019, kishte plasur një sherr mes Encës dhe moderatores Roza Lati, dyshja kishin ‘thumbuar’ njëra tjetrën në disa intervista.

Edhe pse kanë kaluar më disa muaj dyshja vazhdojnë të mbajnë inate me njëra tjetrën, së fundmi Roza Lati ishte e ftuar në ‘Prive’ ku pyetet për personazhin që nuk do e ftonte në emisionin e saj.

Përgjigja e saj ishte “Nuk do e ftoja njërën që është mbretëreshë e Instagramit, sepse e ndjekin të gjithë 12 vjeçarët”.

MUND TË JU PËLQEJNË