Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati veçohet për bukurinë natyrale që posedon e kjo ka bërë të fitojë simpati të madhe nga të gjithë shqiptarët.

Ronela është e zonja edhe në “eksperimente” sa i përkëtë ndryshimeve që i bën në flokët e saj duke ndryshuar ngjyrën thuajse në çdo paraqitje, shkruan Kosovarja.

Ronela gëzon linja trupore perfekte të cilat nuk heziton ti ekspozoj shpesh, duke u konsideruar femra më joshëse e estradës.

Prej bjondinës Ronela ka pozuar me flokë të kuqe, me të cilat po duket krejtësisht ndryshe, jo vetëm flokë por edhe stili i veshjes në këtë imazh është ndryshe siç jemi mësuar ta shohim tash e ca vite me radhë.

Bukuroshja po duket në top formë edhe më këtë “ngjyrë” të re flokësh, ku mori komplimente edhe nga miqtë dhe fansat e saj të cilët janë të shumtë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË