Ronela Hajati është këngëtarja e njohur shqiptare. Publiku e do dhe respekton shumë për shkak të stilit të veçantë që sjellë në këngët e saja.

Përderisa të gjitha artistet e estradës nuk i kanë shpëtuar trendit të operacioneve plastike, Ronela është ajo e cila nuk ka asnjë ndërhyrje të vetme qoftë në fytyrë apo trup, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja çdo herë në përditshmëri është shfaqur e pa grimosur, ani pse nuk e ka pasë problem se mund të përballet me kritika.

Pavarësisht kësaj ajo prapë vazhdon të sjellë imazhe në të cilat reflekton bukuria e saj natyrale.

Ngjashëm ka vepruar edhe në imazhin e sotëm. Ajo shfaqet me një grim të lehtë ku duket mjaft bukur, e që nga larg vërehet se nuk ka dorë as photoshopi dhe as operacionet plastike./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË