Të gjithë e njohin këngëtaren Rifadije Grajqevci, këngëtaren e famshme të muzikës popullore, që këndon qysh në rini të hershme, shkruan “Kosovarja”.

Rifadija, numëron një mori këngësh dhe është mjaftë e pranishme në dasma e ahengje.

Këngëtarja, që është e martuar me Edi Krasniqin, shfaqet shumë e lumtur në krahët e bashkëshortit, me të cilin ka edhe një bashkëpunim kohët e fundit, shkruan “Kosovarja”.

Në fotot e fundit, këngëtarja duket më bukur se kurrë dhe linja e saj është në super formë.

Çfarë trupi, si peshk. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË