Rifadija dhe Edi kanë qenë ndër ҫiftet më të njohura për publikun kosovar.

Ata gjithmonë janë shfaqur së bashku, madje edhe me projekte të përbashkëta.

Tash e një kohë nuk kanë qenë shumë aktiv me projekte muzikore, po është aktive në ahengje e mbrëmje të ndryshme.

Rifa dhe Edi janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Së fundmi Rifadija ka publikuar disa foto në të cilat shihet se sa është rregulluar dhe ka veshur një fustan me plot shkëlqim.

Zonja po duket shumë bukur dhe elegante./ORAinfo

MUND TË JU PËLQEJNË