Ai u shfaq në ditëlindjen e 23-të të ish-të dashurës Modelja e mirënjohur, Bella Hadid dhe superylli The Weeknd, janë duke kaluar kohë së bashku.

Fituesi i Grammyt u shfaq në ditëlindjen e 23-të të saj. Të enjten, Bella e festoi ditëlindjen në New York me shoqërinë dhe familjen e saj, përfshirë Yolanda Hadid, Gigi Hadid, Anwar Hadid dhe e dashura e tij, këngëtarja e mirënjohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa

Në festën e ditëlindjes ishte i pranishëm ish-i dashuri i saj, The Weeknd. Një burim konfirmoi për E!News se ata ishin bashkë në L’Avenue dhe se pastaj u larguan bashkë për në apartamentin e tyre. Ky burim tha se ata dukeshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Ata u ndanë në muajin gusht dhe siç u raportua në mediat e huaja, distanca çoi në ndarjen e tyre.

MUND TË JU PËLQEJNË