Cardi B gëzon pasuri të madhe e cila kap vlerën hiç më pak se 8 milionë dollarë.Dhe kur bëhet fjalë për shpenzime e dhurata ajo tregohet bukur shumë dorëlirë.

Ndonëse nënë e një vajze 20 muajshe, Cardi B duket shumë e dhënë pas saj.

Reperja i bleu vajzës së saj, Kulture një byzylyk me diamante me vlerë 80.000 dollarë.

Cardi publikoi foto me bizhuterinë në dorën e vajzës por e fshiu shumë shpejt postimin./Indeksonline/.

MUND TË JU PËLQEJNË