Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, njihet si ndër më të mirat.

Zërin e saj të ëmbël dhe mjaft kumbues, kush tjetër mund ta ketë përpos të madhes Remzie Osmanit, shkruan “Kosovarja”.

Përveç karrierës, kohën e lirë ajo me shumë përkushtim ia kushton familjes.

Këto ditë Remzia po shijon pushimet në Turqi, nga atje shpesh ajo po e rifreskon Instagramin e saj me foto të ndryshme për ndjekësit e saj.

Dje, në natën e Kadrit Remzia së bashku me motrën e saj ka shpërndarë një foto duke iu uruar shëndet të gjithë njerëzve.

Mos të harrojmë, Remzia po vazhdon karrierën me projekte të shumta muzikore. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË