Kur të gjithë po përballemi me pandeminë e koronavirusit, një mesazh motivues ka ardhur edhe nga tenori shqiptar me famë botërore, Ramë Lahaj.

Përmes një video të shkurtër tenori dëgjohet teksa këndon dhe poashtu bën thirrje që të qëndroni në shtëpi.

“Për vendin dhe loqkat e karantinizuara, qëndroni në shtëpi, Zoti e bekoftë Kosovën”, ka shkruar ai sipër videos.

Kujtojmë që Ramë Lahaj së fundi ka qëndruar në Australi për angazhimet e radhës profesionale.

https://www.instagram.com/p/B96tK_qFjoi/?utm_source=ig_embed

MUND TË JU PËLQEJNË