Gruaja e moderatorit Labinot Gashi-Labi, po duket mjaftë bukur në fotot dhe videot e fundit, të cilat po i publikon shpesh në Instagram.

Qendresa, është grimere dhe me sa duket di të luaj mirë me grimin, e kjo është mëse e qartë në të gjitha fotot që publikon.

Qendresa e Labit, në një video të fundit, reklamon flokët, grimin, mdërkohë që merrë poza para aparatit, shkruan “Kosovarja”.

Qendresa aktualisht nuk po punon, ajo po merret kryesisht me rriten e të bijes, që është prioriteti i saj këto kohë.

MUND TË JU PËLQEJNË