Violeta Kukaj, është një nga emrat më të dashur për publikun.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Violeta Kukaj së fundmi ka dhënë një intervistë për emisionin “Mirage”.

Meqë ka kohë të gjatë që nuk ishte aktive dhe e angazhuar në muzikë, Violeta tregon të vërtetën se përse u largua.

Në intervistën që ua sjellim më poshtë, mund të mësoni shumë të reja e të pathëna nga jeta e këngëtares, Kukaj.

E kënga e fundit me të cilën bëri edhe rikthimin në skenë i është dedikuar, heroit tonë, Hamëz Jasharit.

MUND TË JU PËLQEJNË