Sot, marrëdhëniet e mira ose të këqija, mund të merren vesh edhe përmes rrjeteve sociale. A është kështu apo jo?

E ke ndjek dikur dhe më nuk e ndjek në Instagram, kjo sigurisht që tregon shumë për raportin mes dy personave, shkruan “Kosovarja”.

Sot, media rozë merr vesh për prishje marrëdhëniesh mes çifteve të famshme, kryesisht përmes Instagramit.

Duket që edhe Remzie Osmani me renë e saj nuk i kanë punët bash mirë, pasi Gëzimja e ndjek vjehrrën në këtë rrjet sociale, ndërkaq kjo e fundit jo renë e saj./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË