Moderatorja e njohur, Kiara Tito është një nga femrat më seksi shqiptare.

Kiara Tito ishte mjaftë e angazhuar dhe e përfolur gjatë këtij viti , shkruan Indeksonline.

Edhe në llogarinë e saj personale të ‘Instagramit’ Kiara i ka mbajtur vazhdimisht të informuar ndjekësit për aktivitet e saj.

Prezantuesja në imazhin e publikuar këtë herë erdhi e thjeshtë por simpatike.

Plot ëmbëlsi dhe shumë sharmë, Kiara u paraqit edhe kësaj radhe.

Ndryshe, Kiara sapo ka përfunduar pjesëmarrjen në ‘Dance With Me’.

MUND TË JU PËLQEJNË