Tayna po befason për ditë me paraqitjet e saja.

Rep artistja kosovare e cila u bë një emër i madh për një kohë të shkurt, ka arritur që të jetë përherë në vëmendjen e publikut, shkruan “Kosovarja”.

Ajo nuk e ka ndërmend as të ndalet, përveç se të rritet akoma më shumë si zë i repit.

Këngëtarja komentohet shpesh për pamjen e jashtme, e cila çdo herë shfaqet në top formë.

Koncertet dhe mbrëmjet muzikore për Taynën tani më veç se janë bërë të zakonshme, madje edhe jashtë Kosovës.

E si çdo artist tjetër, natyrisht që para daljes në skenë edhe Tayna bën parapërgatitjet skenike.

Grimi i saj duhet të jetë çdo herë në nivel, aq sa përveç fytyrës Taynës ia grimojnë edhe gjoksin. /Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË