Lajmi i mirë është se aktori i njohur kosovar, Fatmir Spahiu, ka nisur të ushtroj në palestër, madje me trajner, shkruan “Kosovarja”.

Fatmir Spahiu, i njohur si “Oki” tek “Kafeneja Jonë”, është dashamirës i madh i ushqimit, gjë e cila i ka kushtuar me mbipeshë, të cilen edhe po e lufton.

Fatmiri, është në rrugë për të rënë në peshë, megjithëse rrugën para e ka të gjatë e të mundimshme.

Aktori, shpesh po poston foto nga palestra, por edhe dëshmi që flasin për djegie masive të kalorive. Sot, ai ka djegur 745 kalori dhe kështu ka djegur një nga 2.000 byrekët që ka ngrënë këto kohë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË