Nuk është vetëm muzika, që i bashkon këngëtarët tanë.

Këtë më së miri na dëshmojnë, këngëtaret e njohura Ryva Kajtazi, Shqipe Abzi dhe Mimoza Mustafa, shkruan Kosovarja.

Ato përveç që i shohim në ekrane bashkë, gëzojnë edhe një shoqëri mjaft të mirë.

Së fundi, janë shfaqur trijat bashkë, në një ambient të ngrohtë shtëpie, shkruan Kosovarja.

Këngëtarët dukeshin se po kalonin mjaft mirë, pasi mbrapa tyre qëndronte një buzëqeshje mjaft e theksuar.

Ryva Kajtazi, Mimoza Mustafa dhe Shqipe Abazi

Gepostet von Albania Viral am Samstag, 29. Dezember 2018

Kjo nuk është hera e parë, që mblidhen duke kaluar kohë së bashku, pasi edhe shumë herë tjera janë shfaqur të tilla.

Ndryshe, Ryva me Mimozën kanë publikuar edhe potpurinë e fundit, në kuadër të festave, e cila u mirëprit mjaft mirë nga publiku. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË