Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku befason thuajse çdo ditë ndjekësit me veprimet e saja.

Sa ishte brune, nuk vonoi shumë dhe u transformua në një biondinë joshëse, duke rikthyer çdo herë e më shumë vëmendjen kah vetja, shkruan “Kosovarja”.

Ajo njihet për një jetë luksoze e të shfrenuar që bën, madje jo pak herë ka qenë edhe pjesë e skandaleve të cilat i tejkaloi shumë lehtë.

Së fundmi, Morena shihet në një market, jo veç vetja e saj e bëri të marr vëmendje, por edhe poza e saj në një vend të tillë e bëri akoma më tërheqëse.

Kjo është Morena s’njeh frikë e as limite./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË