Çifti i njohur, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Dyshja nuk hezitojnë asnjëherë ta shprehin dashurinë e madhe që e kanë për njëri-tjetrin.

Miriami e Albani janë shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku publikojnë fotografi të ndryshme nga jeta e tyre.

Së fundmi, Albani në Instagram e ka publikuar një fotografi të bukur afër Miriamit, e cila shihet duke e puthur atë në faqe.

“Është koha te duhemi”, ka shkruar Albani poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

MUND TË JU PËLQEJNË