Ka vite e vite që Jehona Sopi është larguar nga muzika.

Këngëtarja e shumë hiteve ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, madje ajo është larguar tërësisht pothuajse nga jeta që bënte dikur, duke iu përkushtuar tërësisht familjes.

Por, mbrëmë ajo ka qenë nën shoqërinë e gruas së kryeministrit, Anitës, e cila dhe ka publikuar disa video të saj duke kënduar.

Pas kaq shumë vitesh, Jehona Sopi është shfaqur duke kënduar një nga këngët e Kladi Harunit “Misteret”/GazetaBlic

MUND TË JU PËLQEJNË