Mozzik së fundi dha një intervistë për gazetën e njohur zvicerane “20minuten”.

Në këtë intervistë reperi kosovar foli për herë të parë për ndarjen nga Loredana ku edhe tregoj arsyet pse ata i dhanë fundi.

Mozzik u shpreh se lidhja e tyre thjeshtë nuk funksiononte, ndërsa pati komente të mira për ish partneren.

Pas kësaj ka ardhur edhe një reagim nga Loredana e cila në një video të postuar në rrjetet sociale ajo e ka komentuar këtë.

“E përshëndes 20Minuten që bën promo në krah timin”, dëgjohet të thotë Loredana derisa mban gazetën në duar.

Ndryshe, Mozzik dhe Loredana janë prindër të një vajze.

MUND TË JU PËLQEJNË