Genta Ismajli është dalluar për përformancat e zjarrta që i solli për publikun që prej fillimit të karrierës si këngëtare.

Krahas muzikës Genta ka treguar talent edhe në vallëzim me veshjet e saj ekstravagante, shkruan “Kosovarja”.

E guximshme për të bërë ndyshime dhe për ti thyer tabutë, ka qenë ndër të parat dhe vazhdon të jetë një hap para të tjerave me stil.

Fotografitë atraktive me poza tejet joshëse Genta nuk po i ndal këto ditë.

U shfaq e shtrirë në shtrat vetëm me bikini kurse e fundit nga ajo vjen një pozë provokuese ku shihet pa asnjë rrobë në trup. E tillë është Genta!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË