Muaji shkurt u karakterizua në vendin tonë me mot të ligë, ku pati edhe reshje bore dhe shiu ditë më parë.

Ndërsa që nga mbrëmë sërish janë rikthyer reshjet, veçmas bora po vazhdon të bie në viset malore.

Nga Brezovica është publikuar një video fantastike, ku shihet se si sot kjo qendër e madhe skijimi, ka marrë pamje përrallore.

Derisa shkruhet se trashësia e borës është 10 centimetra.

MUND TË JU PËLQEJNË