Oriola Marashi gjithmonë është cilësuar si një nga modelet shqiptare e cila nuk i ndal provokimet në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka provokuar fansat jo vetëm me foton por dhe me dixhituar shtuar krah saj.

”Kur ai më kërkon mua t’i dërgoj norudo,”- shkruan Oriola Marashi në rrjete sociale.

Pak javë më parë modelja u përfol të ishte në një lidhje me futbollistin me origjinë nga Kosova, Eros Grezda.

Ata u fotografuan dorë për dore në pushimet e tyre në Meksikë, dhe menjëherë në media u aludua se mes sportistit dhe modeles kishte një romancë.

MUND TË JU PËLQEJNË